Levanduľový hydratačný a osviežujúci sprej - upokojujúci

Levanduľový hydratačný a osviežujúci sprej - upokojujúci

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vlastnosti: sprej ponúka účinnú a rýchlu formu hydratácie, osvieženie a upokojenie pokožky tváre i celého tela. Hlavný tón tejto kompozícii udávajú éterické oleje z levandule, majoránky a mrkvových semien, ktoré v spojení s kyselinou hyaluronovou, extraktami z nechtíka lekárskeho a portulaky kapustovej, gélom aloe vera, koloidným striebrom a pantenolom prepožičiavajú spreju výrazne upokojujúce a hydratačné účinky. Účinky: hydratuje, osviežuje, upokojuje. Aróma: levanduľová

7,50 € s DPH

EAN: B1211

Dostupnosť: Skladom

Aktívne látky: kyselina hyalurónová, extrakty - z nechtíka lekárskeho a portulaky kapustovej, 100% gél aloe vera, koloidné striebro, pantenol, glycerín, éterické oleje - levanduľa, mrkvové semená a majoránka.

 

Odporúčanie: hydratačné a osviežujúce spreje na ochladenie a upokojenie pokožky, najmä v horúcich letných dňoch, po opaľovaní, v interiéroch s klimatizáciou, po športovaní a pri cestovaní.

 

Účel a spôsob použitia: určené na osvieženie, ochladenie a upokojenie pokožky tváre i celého tela. Aplikujeme ich zo vzdialenosti 20-30 cm.

 

Upozornenie: pri aplikácii chráňte oči. Nepoužívajte na extrémne citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku. Preparáty obsahujú koloidné striebro.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie