Telový zábal Thermobalzam - celulitída, prekrvujúci krém

Telový zábal Thermobalzam - celulitída, prekrvujúci krém

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Účel použitia: na zábaly.Odporúčania: napomáha pri formovaní postavy, znižovaní nadváhy a celulitíde, súčasne pôsobí na zlepšenie kĺbovej pohyblivosti, uvoľneniu kŕčov, svalovej ztuhnutosti a na zníženie bolesti. V mieste aplikácie silne prehrieva a stimuluje látkovú výmenu, čím podporuje odbúravanie tuku a odvádzanie prebytočnej vody z tkanív.Popis: ľahký, vysoko účinný a prekrvujúci preparát.Účinky: prekrvuje, regeneruje, aktivuje látkovú výmenu, odbúrava tuk, odvádza prebytočnú vodu z tkanív.Aróma: výrazná, škoricová, teplá.

10 € s DPH

EAN: B1071

Dostupnosť: Skladom

Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, jojobový a sójový, éterické oleje - škorica, paprika a kardamom, emulgátor, vosk, glycerín, vitamíny A, E, provitamíny, voda.

 

Spôsob použitia: krém nanesieme v tenkej vrstve na pokožku a krátko vmasírujeme. Ošetrené miesta prekryjeme fóliou, zabránime tak úniku účinných éterických olejov do voľného priestoru. Aby sme podporili kumuláciu tepla, zabalíme sa ešte do teplej prikrývky (prípadne sa namiesto toho venujeme pohybovej aktivite). Zábal necháme pôsobiť 30 - 60 minút. Kúra na formovanie postavy v kozmetických salónoch zahŕňa desať aplikácií vykonávaných obdeň, pri individuálnom použití sa frekvencia aplikácií riadi podľa potreby.

 

Upozornenie: pri aplikácii krému dochádza k dráždeniu pokožky, ktoré je síce žiadúce, ale u osôb s precitlivenou pokožkou môže vyvolávať nepríjemné pocity. Odporúčame preto prevedenie testu znášanlivosti aplikáciou malého množstva krému do lakťovej jamky.
 

Preparát nepoužívajte v tehotenstve, v období dojčenia, pri epilepsii, alergii a vysokom krvnom tlaku. 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie