TM Karotenoidy - k starostlivosti pokožky po opaľovaní

TM Karotenoidy - k starostlivosti pokožky po opaľovaní

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Odporúčanie: preparát je vhodným doplnkom k starostlivosti o pokožku po opaľovaní.Popis: vďaka vysokému obsahu karotenoidov má silné antioxidačné, regeneračné a ochranné účinky. Karotenoidy sú v hojnom množstve obsiahnuté v rakytníkovom oleji, astaxantín v riase Haematococcus pluvialis a lykopén, ktorý vo veľkej miere obsahuje v extrakt z oleja zo semienok rajského jablka a brusníc, chráni kožné bunky pred poškodením, spomaľujú starnutie pokožky, podieľajú sa na redukcii vrások a zvyšujú elasticitu pleti. Výrazne prispievajú aj k regenerácii pokožky po opaľovaní, chránia ju pred škodlivým slnečným žiarením a eliminujú pôsobenie UVA a UVB žiarenia. Rakytníkový olej je významným zdrojom vitamínov A, E, F, K, P, a je biogénnym stimulátorom, ktorý bezprostredne podporuje regeneráciu tkanív. Aloe vera a pantenol podporujú zadržiavanie vody v pokožke, čím prispievajú k jej hydratácii, majú protizápalové a regeneračné účinky a upokojujú pokožku po opaľovaní. Éterické oleje redukujú začervenanie pokožky vplyvom nadmerného slnenia a zmierňujú jej prípadné podráždenie. Telové mlieko s karotenoidmi pomáha predĺžiť aj efekt pekného opálenia pokožky. 

12,70 € s DPH

EAN: B1185

Dostupnosť: Skladom

Účinky: antioxidačné, regeneračné, zmierňujú vplyv UVA a UVB žiarenia, upokojujúce.

Typ pokožky: všetky

Aróma: jemná, sladkastá.

Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, kokosový, rakytníkový a z aloe vera, extrakt zo semien rajského jablka a brusníc, kakaové maslo, extrakt z riasy Haematococcus pluvialis, éterické oleje - levanduľa, roztok benzoinu, mrkvová semená, ružové drevo, majoránka a mäta pieporná, pantenol, glycerín , emulgátor, alantoín, vitamín E, voda.

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o pokožku tela po opaľovaní. Mlieko nanesieme v požadovanom množstve na osprchovanú a osušenú pokožku a jemne ho rozotrieme.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie