Opaľovací olej OF 10

Opaľovací olej OF 10

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Účel použitia: k ochrane pokožky pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia. Odporúčanie: vhodný aj pre deti od veku troch rokov. Popis: vzhľadom k tomu, že je vyrobený z rastlinných olejov, rýchlo a úplne sa vstrebáva do pokožky, pričom nezanecháva pocit lepkavosti a nebráni prirodzenému dýchaniu pokožky ako bežné opaľovacie prípravky z minerálnych olejov. Pretože olej je nerozpustný vo vode, zabezpečuje pokožke aj oveľa dlhšiu ochranu. Nie sú preto potrebné časté aplikácie. Vďaka obsahu špecifických éterických olejov pôsobí opaľovací olej zároveň aj ako repelent. Účinky: pokožku chráni pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia, pôsobí repelentne. Typ pokožky: všetky. Vôňa: jemná, bylinková. 

12,30 € s DPH

EAN: B1023

Dostupnosť: Skladom

Zloženie: rastlinné oleje - sezamový, sójový, mandľový a jojobový, olejový macerát ľubovníkový, éterické oleje - levanduľa, mrkvové semená a majoránka, ochranný faktor, beta-karotén, vitamíny A, E.

 

Spôsob použitia: pred opaľovaním nanesieme požadované množstvo opaľovacieho oleja na vlhkú pokožku a jemne vmasírujeme. Frekvencia aplikácií je individuálna, spravidla však ďaleko nižšia ako u bežných opaľovacích olejov, ktoré zostávajú na povrchu pokožky.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie