Baby opaľovací olej OF15 s karotenoidmi

Baby opaľovací olej OF15 s karotenoidmi

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Odporúčanie: k účinnej ochrane pred UV-žiarením a pred negatívnymi vplyvmi opaľovania (vznik fotodermatózy, predčasné starnutie pleti, tvorba vrások, pigmentových škvŕn na koži a pod).Popis: karotenoidy obsiahnuté v rakytníkovom oleji (beta-karotén, lykopén), v riase Haematococcus pluvialis (astaxantín) a v oleji zo semienok rajského jablka (lykopén) sa ukladajú v koži a zmierňujú vplyv UV-žiarenia na pokožku. Pleť vďaka ich prítomnosti získa bronzové sfarbenie, bez toho aby sme ju museli nadmerne vystavovať slnku. Obsiahnutý komplex karotenoidov a vitamínu E je silným antioxidantom, ktorý prispieva k ochrane kože pred vznikom fotodermatózy, zabraňuje tvorbe vrások v dôsledku nadmerného opaľovania a podporuje pružnosť a vláčnosť pokožky. Amarantový a olivový olej obsahujú skvalén, ktorý je základnou zložkou ľudskej kože. Skvalén má schopnosť upokojovať pokožku, napomáha predchádzať jej podráždeniu a začervenaniu. účinky: chráni pred nežiaducimi vplyvmi UV-žiarenia a opaľovanie, upokojuje a regeneruje.Typ pokožky: všetky.Aróma: jemná, bylinková.

15,20 € s DPH

EAN: B2100

Dostupnosť: Skladom

Aktívne látky: rastlinné oleje - z rakytníka, semienok rajského jablka, brusnice, amarantový, makadamiový, olivový, sezamový, jojobový, kokosový a mandľový; extrakt z riasy Haematococcus pluvialis; éterické oleje - levanduľa, medovka lekárska, a mrkvové semená; vitamín E; ochranné filtre.

Upozornenie: nevystavujte dojčatá a malé deti priamemu slnku. Nedostatočné množstvo prostriedku znižuje stupeň ochrany. Nadmerné slnenie poškodzuje zdravie.

Účel a spôsob použitia: určené na ochranu pokožky pred UV-žiarením a negatívnymi vplyvmi opaľovania. Pred začiatkom slnenie nenesieme dostatočné množstvo (cca 2 mg na cm ²) oleja na vlhkú pokožku a jemne ho rozotrieme. Odporúčame olej naniesť cca 10-15 minút pred pobytom na slnku, aby došlo k požadovanému preniknutiu účinných látok do pokožky.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie