Telový zábal Lympha-kofeín - celulitída, unavené a opuchnuté nohy

Telový zábal Lympha-kofeín - celulitída, unavené a opuchnuté nohy

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Všeobecná charakteristika: zábaly predstavujú intenzívnu formu starostlivosti o pokožku spojenú s relaxáciou. Zlepšujú kožnú mikrocirkuláciu a podľa svojho špecifického zloženia pomáhajú pri rade problémov, napríklad pri celulitídite, opuchoch, únave či ochabnutej pokožke. Vďaka spolupôsobeniu tepla sa obsiahnuté účinné látky rýchlo vstrebávajú do najhlbších kožných vrstiev, odkiaľ sú krvnými kapilárami roznášané po celom tele. Typ zábalu: telový, určený najmä pre problematické partie. Konzistencia: krémová. Odporúčanie: pri problémoch s celulitídou, blahodárne pôsobí na opuchnuté a unavené nohy. Popis: ľahko použiteľný zábal, vhodný pre profesionálne i domáce použitie. 

12,70 € s DPH

EAN: B2002

Dostupnosť: Skladom

Účinky: osviežuje, lokálne stimuluje krvný obeh, podporuje tok lymfy a napomáha odtoku splodín látkovej výmeny, obsiahnutý kofeín pôsobí proti ukladaniu tukov do tukových buniek, čím pozitívne ovplyvňuje nežiadúce prejavy celulitídy.

 

Aróma: svieža, ihličnanová.

 

Zloženie: rastlinné oleje - sójový a jojobový, éterické oleje - borievka a majorán, emulgátory, vosk, glycerín, pantenol, kofeín, vitamín E, provitamíny, voda, chlorofyl.

 

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve.

 

Účel a spôsob použitia: určené na zábaly nôh, zadku, paží a ďalších telesných partií. Primerané množstvo preparátu nanesieme v tenkej vrstve na pokožku, prekryjeme špeciálnou fóliou a následne termoizolačnou vrstvou (napríklad dekou) a relaxujeme. Necháme pôsobiť 20-40 minút. Frekvencia použitia je individuálna.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie