Inspirace - relaxačný telový a masážny olej

Inspirace - relaxačný telový a masážny olej

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

V rade harmonizačných wellness & relax preparátov, inšpirovaných energetickým pentagramom z čínskej medicíny, sme vám už predstavili preparáty: FANTASY symbolizujúce JAR, DREVO, rast, vytrvalosť, tvorivosť a rozhodnosť, HAWAI prezentujúca LETO, OHEŇ, radostné prežívanie, vášeň, lásku a dôvernosť, RELAX charakterizujúce ONESKORENÉ LETO, KRAJINU, stabilitu, plodnosť, upokojenie a uvoľnenie. Tentoraz náš wellness & relax rad dopĺňame o preparáty INSPIRACE, predstavujúce JESEŇ, KOV, vitalitu, vnímavosť a predstavivosť.Typ masáže: relaxačná.Konzistencia: olej.

7,80 € s DPH

EAN: B2116

Dostupnosť: Skladom

Popis: telový a masážny olej a oleogel INSPIRACE prehlbujú intuíciu, prinášajú inšpiráciu, posilňujú vitalitu, životnú energiu a navodzujú optimizmus. Otvárajú bránu k hlbokému nádychu a zmysluplnému bohatému prežívaniu a relaxácii.
Éterický olej yzop účinne pôsobí na nervový systém a harmonizuje myseľ. Santal a kadidlo napomáhajú k pokojnému rozjímaniu a uvoľneniu. Cyprus podporuje krvný obeh a cirkuláciu energetického toku. Svieža mäta kučeravá prebúdza zmysly a zaháňa duševnú únavu. Levanduľa zastupuje vytrvalosť, pokojnú a čistú myseľ. Citrón čistí, rozjasňuje myseľ a spoločne s vanilkou dodáva tejto kompozícii nezameniteľnú vôňu.

Účinky: regenerujú a zjemňujú pokožku, podporujú relaxáciu, harmonizujú, dodávajú energiu, vitalitu a navodzujú pocity dobrej nálady.

Aróma: svieža, lesná, s jemným podtónom vanilky.

Aktívne látky: rastlinné oleje - mandľový, makadamiový, jojobový, z marhuľových kôstok, slnečnicový a z ryžových klíčkov, éterické oleje - yzop, levanduľa, citrón bez terpenu, borovica, myrta, mäta kučeravá, santal, kadidlovník, cyprus a vanilka.

Účel a spôsob použitia: určené na každodennú starostlivosť o pokožku a k masážam celého tela. Na čistú pokožku nanesieme potrebné množstvo oleja /oleogelu/ a jemne vmasírujeme. Po aplikácii zostáva pokožka hebká, pružná a vláčna.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie