Mäta -chladivý, hydratačný a osviežujúci sprej

Mäta -chladivý, hydratačný a osviežujúci sprej

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Vlastnosti: sprej ponúka účinnú a rýchlu formu hydratácie, osvieženia a ochladenia pokožky tváre i celého tela. Mäta kučeravá, mäta pieporná a extrakt z uhorky mu prepožičiavajú výrazné osviežujúce a ochladzujúce vlastnosti. Kyselina hyaluronová, aloe vera, koloidné striebro a pantenol v spojení s éterickými olejmi z levandule, majoránky a mrkvového semena pôsobenie spreja rozširujú o upokojujúce a hydratačné účinky. Účinky: hydratuje, osviežuje, chladí. Aróma: svieža, mätová.

7,50 € s DPH

EAN: B1210

Dostupnosť: Skladom

Aktívne látky: kyselina hylauronová, extrakt z uhorky, 100% gél aloe vera, koloidné striebro, pantenol, glycerín, éterické oleje - mäta kučeravá, mäta pieporná, levandule, mrkvové semená a majoránka.

 

Odporúčanie: hydratačné a osviežujúce spreje na ochladenie a upokojenie pokožky, najmä v horúcich letných dňoch, po opaľovaní, v interiéroch s klimatizáciou, po športovaní a pri cestovaní.

 

Účel a spôsob použitia: určené na osvieženie, ochladenie a upokojenie pokožky tváre i celého tela. Aplikujeme ich zo vzdialenosti 20-30 cm.

 

Upozornenie: pri aplikácii chráňte oči. Nepoužívajte na extrémne citlivú, podráždenú a poškodenú pokožku. Preparáty obsahujú koloidné striebro.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie