P Tvárový peeling Morské riasy - všetky typy pleti

P Tvárový peeling Morské riasy - všetky typy pleti

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Typ peelingu: mechanický. Konzistencia: krémová emulzia s výťažkami z morských rias. Abrazívne častice: veľmi jemná hrubosť. Popis: peeling s obsahom výťažkov z morských rias Laminaria, Palmaria a Fucus, doplnený o brúsne častice z marhuľových kôstok. Účinky: odstraňuje odumreté povrchové kožné bunky (tzv. exfoliácia), vyhladzuje, prekrvuje, stimuluje látkovú výmenu v pokožke, dodáva minerálne látky. Typ pokožky: všetky, okrem ekzematickej a veľmi citlivej. Aróma: jemná, svieža, citrusové.

7,20 € s DPH

EAN: B2093

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - z jadier hrozna, mandľový a slnečnicový, éterické oleje - borievka, cyprus a citrón, komonica absolue, extrakty - z rias Laminaria, Palmaria a Fucus, brečtanu, túžobníka a prasličky, brúsne častice z marhuľových kôstok, glycerín, včelí vosk , provitamín, vitamín, emulgátor, chlorofyl, voda.

 

Upozornenie: obsahuje jód. Nepoužívať na kožu vystavenú slnku. Peeling nikdy nerobíme na pokožku s rozšírenými cievkami, pri tzv venektázii. Nesprávne vykonaný a príliš intenzívny peeling môže poškodiť pokožku.

 

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o pokožku tváre, k peelingovej masáži. Na pokožku nanesieme primerané množstvo preparátu a jemnými krúživými pohybmi robíme masáž. Zvyšky peelingu po masáži odstránime kozmetickým obrúskom a pokožku podľa potreby bežným spôsobom dočistíme. Dĺžka procedúry a frekvencia použitia je individuálna podľa potreby a typu pokožky.

 

TIP: aplikáciu peelingu si uľahčíme, ak pred jeho vykonaním, na tvár nanesieme malé množstvo hydrofilného oleja Original ATOK. Hydrofilný olej tiež pomôže peeling lepšie odstrániť. V priebehu peelingovej masáže možno nanesenú emulziu doplniť vodou, pleťovou vodou či olejom Original ATOK, voľbu prispôsobíme typu pleti. Tento peeling je vhodný tiež pre následné ošetrenie po manikúre. Možno ho použiť aj ako veľmi jemný telový sprchový peeling.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie