Baby Intimka - sprchovací a intímny olej

Baby Intimka - sprchovací a intímny olej

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Všeobecná charakteristika: preparáty na intímnu hygienu sú šetrnou alternatívou bežne používaných výrobkov tohto zamerania, z ktorých väčšina obsahuje chemické látky nadmerne zaťažujúce a vysušujúce pokožku a teda narušujúce jej rovnováhu. Preparáty Original ATOK spĺňajú všetky požiadavky prirodzeného a šetrného ošetrenia sliznice pohlavných orgánov a pokožky. Sliznicu pohlavných orgánov čistia a ošetrujú šetrne a fyziologicky, bez toho, aby narušovali jej prirodzenú symbiotickú mikroflóru.Odporúčanie: ku každodennej intímnej hygiene detí, na sprchovanie celého telaÚčinky: regeneruje, zjemňuje a zvláčňuje, dezodoruje, obsiahnuté éterické oleje sú známe aj hojivými účinkami a schopnosťou pôsobiť proti baktériám a plesniam.Aróma: jemná, bylinková.

6,50 € s DPH

EAN: B1111

Dostupnosť: Skladom

Zloženie: rastlinné oleje - sójový, mandľový a jojobový, éterické oleje - levanduľa, tymián a citrón, emulgátor, vitamín E.

Účel a spôsob použitia: určené k intímnej hygiene detí. Primerané množstvo umývacieho oleja nanesieme na intímne miesta a opláchneme vodou. Preparáty sú vhodné pre každodenné používanie. Okrem intímnej hygieny je možné tieto umývacie oleje využiť aj ako jemné sprchovacie prostriedky na starostlivosť o pokožku celého tela.
 

Вам перевод

Вам перевод 125822 р. https://tinyurl.com/JevyGemn NMVV6020002RKKF, 13.9.2020 04:02:48

Вам перевод 176941 р. https://tinyurl.com/JevyGemn NMVV6020002RKKF

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie