Fantasy - relaxačný telový a masážny olej

Fantasy - relaxačný telový a masážny olej

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Typ masáže: relaxačná Konzistencia: olej Popis: zmes éterických olejov obsiahnutá v tomto preparáte sa vyznačuje špecifickými účinkami. Je vhodná na harmonizáciu vnútorných síl, vyrovnanie napätia a celkové uvoľnenie pri strese. Hlavnou aktívnou zložkou sú 100% prírodné éterické oleje, ktoré napomáhajú k prijatiu reality všedných dní a vyvažujú duševné i fyzické sily pri prepracovaní a prepätí. Myrta pomáha pri zahltení mysle a prepája telo s potlačenou dušou. Spolu s ružovým drevom redukujú stres, nervozitu a navodzujú schopnosť vnímať krásu života v jemnejších formách. Grapefruit upokojuje a pomáha pri únave. Slamienka stabilizuje, čistí myšlienky, napája nás na naše vyššie ja, ošetruje dušu a preniká k najhlbším zablokovaným emóciám. Účinky: regeneračné, zjemňujúce, harmonizačné, uvoľňujúce, stabilizujúce emócie, celkovo revitalizačné. Typ pokožky: všetky Aróma: svieža, drevité, s ľahkým citrusovým nádychom. 

9,20 € s DPH

EAN: B2114

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, makadamiový, jojobový, slnečnicový, z marhuľových kôstok, z ryžových klíčkov, éterické oleje - slamienka, grapefruit, myrta a ružové drevo.

 

Účel a spôsob použitia: určené na každodennú starostlivosť o pokožku a k masážam celého tela. Na čistú pokožku nanesieme potrebné množstvo preparátu a jemne vmasírujeme. Po aplikácii zostáva pokožka hebká, pružná a vláčna.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie