MO Marathon - pri chronickej artritíde a artróze

MO Marathon - pri chronickej artritíde a artróze

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Účel použitia: k masážam, na zábaly. Odporúčania: na tzv. tenisový lakeť, pri chronickej artritíde pôsobí proti stuhnutosti a bolesti, pri artróze zlepšuje tvorbu kĺbového maziva a znižuje bolestivosť, je účinný aj pri skracovaní šliach (v tomto prípade treba masírovať postihnuté miesta aspoň 2x denne, najlepšie v teplej vode). Popis: jemný viacúčelový preparát s vynikajúcimi terapeutickými vlastnosťami. Účinky: pôsobí protizápalovo a protibolestivo, preniká do hlbších vrstiev pokožky a prehrieva hlbšie uložené tkanivá, zlepšuje látkovú výmenu, priaznivo ovplyvňuje tvorbu kĺbového maziva. Aróma: výrazná, korenistá, teplá. 

14,30 € s DPH

EAN: B2038

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - sójový a mandľový, olejové maceráty - ľubovníkový, arnikový a gaštanový, éterické oleje - rozmarín extra, škorica, borievka, majorán a čierne korenie, vitamíny A, E.

 

Spôsob použitia: olej v primeranom množstve nanesieme na pokožku a vykonáme masáž. Po masáži môžeme pre zvýšenie účinku priložiť na postihnuté miesto potravinársku fóliu. Zábal necháme pôsobiť približne 1 hodinu. Ošetrenie vykonávame 2-3x týždenne, u ťažších problémov aj denne. Pre dosiahnutie trvalejších výsledkov však odporúčame dlhodobejšie kúru.

 

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve a počas dojčenia.

MO Marathon

Ján Kret, MUDr., 11.5.2015 07:19:45

Som stomatológ a prípravok môžem veľmi odporúčať. Je lepší ako škoricový masážny olej.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie