MO Čokoláda - na relaxačnú masáž

MO Čokoláda - na relaxačnú masáž

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: k relaxačnej masáži celého tela. Popis: obsahuje 100% NATURA kakaová hmotu, ktorá je jedinečnou kombináciou minerálov, vitamínov a antioxidantov. V prirodzenej forme pozostáva i z malých tmavých čiastočiek zo semien kakaových bôbov, čo významne rozširuje spektrum použitia, napríklad ako peeling. Účinky: zlepšuje mikrocirkuláciu v mieste použitia, čím podporuje prísun výživných látok a odplavovanie toxínov, pokožku zjemňuje, zvláčňuje a zanecháva ju žiarivo sviežu. Čokoládová vôňa navodzuje príjemné pocity a napomáha k celkovému uvoľneniu a relaxácii. Aróma: čokoládová. 

15,50 € s DPH

EAN: B2036

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: 100% NATURA kakaová hmota, rastlinný olej mandľový.

 

Upozornenie: pri precitlivenej pokožke a sklonoch k alergii, odporúčame pred použitím vykonať test kožnej znášanlivosti nanesením malého množstva preparátu do lakťovej jamky.

 

TIP: ak požadujeme redšiu konzistenciu tohto preparátu, zriedime ho rastlinným olejom zvoleným podľa typu pokožky.

 

Účel a spôsob použitia: určené k masážam. Masážny olej zohrejeme vo vodnom kúpeli (50-60°C) na teplotu maximálne 40°C. Po zahriatí uzavretý preparát zľahka pretrepeme, čím dôjde k jeho premiešaniu. Pred aplikáciou na pokožku skontrolujeme jeho teplotu nanesením do lakťovej jamky. Potom prevedieme masáž.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie