Relax - relaxačný telový a masážny oleogel

Relax - relaxačný telový a masážny oleogel

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Po wellness preparátoch FANTASY symbolizujúcich JAR a DREVO (rast, tvorivosť, vytrvalosť a rozhodnosť), preparátoch HAWAI prezentujúcich LETO a OHEŇ (radostné prežívanie, dôvernosť, vášeň a intuíciu), vám predstavujeme olej a oleogel RELAX charakterizujúce ONESKORENÁ LETO a KRAJINE (stabilitu, plodnosť , upokojenie, uvoľnenie, harmóniu a zmyselnosť). Tieto preparáty boli vytvorené podľa princípu piatich elementov z tradičnej čínskej medicíny k celkovej harmonizácii a podpore fyzickej a psychickej pohody.Všeobecná charakteristika oleogelov: vzhľadom na obsah vosku môže u všetkých oleogelov dochádzať ku stuhnutiu obsahu, a to nielen pri nižších teplotách. Jedná sa o jav, ktorý je prirodzenou vlastnosťou oleogelov. Z tohto dôvodu môže pri ich použití dôjsť k zhoršeniu funkcie dávkovača. Správnou manipuláciou možno uvedeným ťažkostiam predísť. Pred použitím odorúčame oleogely nechať stáť pri izbovej teplote, ideálne v rozmedzí 25-30 ° C, a pred samotnou aplikáciou ich dôkladne pretrepať! Uchovanie preparátov v chlade nie je nutné, ale možno tak predĺžiť dobu ich trvanlivosti.

10,10 € s DPH

EAN: B2113

Dostupnosť: Skladom

Typ masáže: relaxačná.

Konzistencia: Oleogel je zmes olejov s voskom candelilla vyznačujúcich sa výbornou šmykľavosťou a vstrebateľnosťou. Toto zloženie umožňuje prenikanie éterických olejov do hlbších vrstiev pokožky, čím dochádza k jej bezprostrednej regenerácii.

Vlastnosti: telové a masážne preparáty RELAX prinášajú bohaté akordy nektáru a kúzelných kvetov, symbolizujúcich bohatosť, zrelosť a sladkú opojnost neskorého leta. Zmyselný benzoin a komonica (sladká varianta ďateliny) upokojujú, odvádzajú od úzkosti, stresu a prebúdzajú nehu a potrebu stálosti. Majorán a koriander navodzujú pokojnú tvorivosť, spokojnosť, pocit pohody a istoty. Cyprus podnecuje optimizmus, nabáda k odvahe a podporuje na uskutočňovanie životných zmien. Citrón a pomaranč dodávajú kompozícii svieži iskru, žltými a oranžovými tóny rozjasňujú chmáry a myseľ napĺňajú svetlom a slnkom. účinky: regenerujú a zjemňujú pokožku, podporujú relaxáciu, navodzujú pocity stability, pôsobí antidepresívne, harmonizujú a upokojujú.


Aróma: sladká, plná, opojná, s citrusovým nádychom.

Aktívne látky: rastlinné oleje - mandľový, makadamový, jojobový, z marhuľových kôstok, slnečnicový a z ryžových klíčkov, éterické oleje - benzoin, majoránka, koriander, komonica, cyprus, citrón bez terpenov a pomaranč bez terpenov. Oleogel obsahuje naviac 3 % vosku candelilla.

Účel a spôsob použitia: určené na každodennú starostlivosť o pokožku a k masážam celého tela. Na čistú pokožku nanesieme potrebné množstvo oleja / oleogelu a jemne vmasírujeme. Po aplikácii zostáva pokožka hebká, pružná a vláčna.

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve! Nepoužívať pred slnením! 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie