Relax - relaxačný telový a masážny olej

Relax - relaxačný telový a masážny olej

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Po wellness preparátoch FANTASY symbolizujúcich JAR a DREVO (rast, tvorivosť, vytrvalosť a rozhodnosť), preparátoch HAWAI prezentujúcich LETO a OHEŇ (radostné prežívanie, dôvernosť, vášeň a intuíciu), vám predstavujeme masážny olej a oleogel RELAX charakterizujúci ONESKORENÉ LETO a KRAJINU (stabilitu, plodnosť , upokojenie, uvoľnenie, harmóniu a zmyselnosť). Tieto preparáty boli vytvorené podľa princípu piatich elementov z tradičnej čínskej medicíny k celkovej harmonizácii a podpore fyzickej a psychickej pohody. Typ masáže: relaxačná.Konzistencia: olej.

6,50 € s DPH

EAN: B2112

Dostupnosť: Skladom

Vlastnosti: telové a masážne preparáty RELAX prinášajú bohaté akordy nektáru a kúzelných kvetov, symbolizujúcich bohatosť, zrelosť a sladkú opojnost neskorého leta. Zmyselný benzoin a komonica (sladká varianta ďateliny) upokojujú, odvádzajú od úzkosti, stresu a prebúdzajú nehu a potrebu stálosti. Majorán a koriander navodzujú pokojnú tvorivosť, spokojnosť, pocit pohody a istoty. Cyprus podnecuje optimizmus, nabáda k odvahe a podporuje na uskutočňovanie životných zmien. Citrón a pomaranč dodávajú kompozícii svieži iskru, žltými a oranžovými tónmi rozjasňujú chmáry a myseľ napĺňajú svetlom a slnkom.

Účinky: regenerujú a zjemňujú pokožku, podporujú relaxáciu, navodzujú pocity stability, pôsobia antidepresívne, harmonizujú a upokojujú.

Aróma: sladká, plná, opojná, s citrusovým nádychom.

Aktívne látky: rastlinné oleje - mandľový, makadamový, jojobový, z marhuľových kôstok, slnečnicový a z ryžových klíčkov, éterické oleje - benzoin, majoránka, koriander, komonica, cyprus, citrón bez terpenov a pomaranč bez terpenov.

Účel a spôsob použitia: určené na každodennú starostlivosť o pokožku a k masážam celého tela. Na čistú pokožku nanesieme potrebné množstvo oleja / oleogelu a jemne vmasírujeme. Po aplikácii zostáva pokožka hebká, pružná a vláčna.

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve! Nepoužívať pred slnením!

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie