PM Čokoládová - všetky typy pleti, najmä suchá

PM Čokoládová - všetky typy pleti, najmä suchá

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: zbavuje pleť suchých šupín a navracia jej jemnosť a pružnosť. Popis: obsahuje 100% NATURA kakaovú hmotu, ktorá je jedinečnou kombináciou minerálov, vitamínov a antioxidantov. V prirodzenej forme pozostáva i z malých tmavých čiastočiek zo semien kakaových bôbov, čo významne rozširuje spektrum jej použitia, napríklad ako peeling. Účinky: zjemňuje, zlepšuje mikrocirkuláciu a prísun výživných látok, pokožka je žiarivá a svieža, čokoládová vôňa navodzuje príjemné pocity a relaxáciu. Typ pokožky: vhodná pre všetky typy pleti. Aróma: čokoládová. 

8,80 € s DPH

EAN: B2063

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - jojobový, mandľový a z marhuľových kôstok, 100?% NATURA kakaová hmota, kakaové maslo, emulgátor, vitamín E a provitamíny, beta-glukán, voda.

 

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o pokožku tváre a tela. Primerané množstvo masky nanesieme na očistenú pokožku tváre, krku, dekoltu či tela, okrem okolia očí. Necháme asi 15 minút pôsobiť a potom masku zmyjeme.

 

 

Upozornenie: pri precitlivenej pokožke a sklonoch k alergii odporúčame pred použitím vykonať test kožnej znášanlivosti nanesením malého množstva preparátu do lakťovej jamky.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie