RK Dianta OF6 - pleť s popraskanými žilkami

RK Dianta OF6 - pleť s popraskanými žilkami

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: pri kuperóze (tzv. popraskané žilky). Ochranný faktor pri variante s OF6 bráni poškodeniu pokožky UV-žiarením, čo je u tohto problému veľmi dôležité.Účinky: regeneruje, znižuje napätie jemných cievok na tvári, ovplyvňuje ľahší prietok krvi a udržiava pleť hladkú. Po aplikácii zostáva pokožka matná.Typ pokožky: najmä s tzv. popraskanými žilkami, zapálená, mastná.Aróma: jemná, s nádychom citrusov.

13,20 € s DPH

EAN: B1100

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - sójový a mandľový, gaštanový extrakt, kakaové maslo, éterické oleje - borievka, cyprus, citrón, komonicový extrakt, rutín, emulgátory, glycerín, ochranný faktor OF6, vitamín E, provitamíny, vosk, voda.

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o pokožku tváre a tela. Požadované množstvo krému nanesieme na pokožku tváre alebo tela a jemne votrieme.

TIP: pre tých, ktorí uprednostňujú konzistenciu oleja, odporúčame pri probléme popraskaných žiliek regeneračný olej Dianta (tiež s OF6). Pred aplikáciou oleja alebo krému je vhodné pokožku umyť vhodným hydrofilným olejom a dočistiť borievkovou, alebo citrónovou pleťovou vodou či tonikom.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie