Ho z ružového dreva - suchá, citlivá pleť

Ho z ružového dreva - suchá, citlivá pleť

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Účel použitia: na čistenie a odlíčenie pleti. Odporúčania: vhodný k jemnému, šetrnému, ale predovšetkým veľmi účinnému čisteniu pokožky. Popis: prípravok obsahuje vysoko kvalitné rastlinné oleje, ktoré umožňujú jemné, šetrné, ale predovšetkým veľmi účinné čistenie pokožky. Účinky: čistí, upokojuje, zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky. Typ pokožky: suchá, citlivá, zapálená. Aróma: kvetinová s nádychom dreva. 

9,50 € s DPH

EAN: B1011

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, z pšeničných klíčkov a sójový, éterický olej ružové drevo, emulgátory, chlorofyl, vitamíny A, E.

 

Spôsob použitia: niekoľko kvapiek oleja nanesieme na pokožku tváre a dekoltu a jemne rozotrieme. Po krátkom pôsobení tvár dôkladne opláchneme vlažnou vodou. V prípade, že potrebujeme pleť odlíčiť, nanášame olej na suchú pokožku, po krátkom pôsobení ho odstránime tampónom a tvár umyjeme vlažnou vodou.

 

TIP: po odlíčení hydrofilným olejom odporúčame pokožku dočistiť pleťovou vodou alebo tonikom a následne ošetriť regeneračným olejom alebo krémom vybraným podľa typu pleti.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie