HO na holenie - pre mužov i ženy

HO na holenie - pre mužov i ženy

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Účel použitia: na holenie pokožky tváre. Odporúčania: olej na holenie pôsobí zároveň ako vynikajúci ošetrujúci prípravok po holení. Popis: prepatát s obsahom vysoko kvalitných rastlinných a éterických olejov, ktoré pôsobia už v priebehu samotného holenia a prispievajú tak k upokojeniu pleti. Po holení sa dostaví veľmi príjemný pocit hladkej a vláčnej tváre. Účinky: dezodoruje, zvláčňuje, zjemňuje, zvyšuje pružnosť a hydratáciu pokožky. Typ pokožky: všetky, najmä však citlivá a problematická. Aróma: teplá drevitá s nádychom kvetín. 

8,70 € s DPH

EAN: B2010

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, z pšeničných klíčkov a sójový, éterické oleje - pomarančové lístie, amyris a ylang-ylang, emulgátory, chlorofyl, vitamíny A, E.

 

Spôsob použitia: hydrofilný olej nanesieme na navlhčenú tvár, jemne rozotrieme a necháme krátko pôsobiť. Vytvorí sa mliečna emulzia podobná pleťovému mlieku. Potom tvár oholíte mechanickým strojčekom. Zvyšky emulzie zmyjeme vlažnou vodou bez použitia mydla.

 

TIP: vzhľadom na veľmi jemné pôsobenie na pokožku môžete tento olej používať aj na holenie podpazušia, slabín a intímnych miest. Pre holenie zapálenej pleti odporúčame pridať do oleja na holenie 1-3% éterického oleja tea tree (tzn. 10-30 kvapiek na 50 ml základu).

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie