Olej po depilácii

Olej po depilácii

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: na upokojenie a regeneráciu pokožky nôh, podpazušia, slabín i intímnych miest po depilácii. Vhodný pre ženy i mužov po akomkoľvek druhu depilácie. Účinky: regeneruje, upokojuje, dezodoruje, osviežuje, zabraňuje vysychaniu pokožky, obsiahnuté éterické oleje sú známe aj antiseptickými, protialergickými a protizápalovými účinkami. Typ pokožky: všetky, vrátane pokožky citlivej aj so sklonom k ​​ekzémom. Aróma: jemná, bylinková, s nádychom mäty. 

10,30 € s DPH

EAN: B1112

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - pupalkový, borákový, jojobový, z lieskových orechov a mandľový, éterické oleje - tea tree, harmanček modrý a mäta pieporná, vitamín E, provitamín.

 

Účel a spôsob použitia: na upokojenie a regeneráciu pokožky nôh, podpazušia, slabín i intímnych miest po depilácii. Požadované množstvo preparátu nanesieme na depilované miesta, prevedieme jemnú masáž a necháme olej pôsobiť. V prípade potreby zvyšky oleja odstránime kozmetickým obrúskom. Po použití zostáva pokožka jemná a vláčna.

 

TIP: olej nanášajte na vlhkú pokožku /olej sa lepšie vsiakne do pokožky/. Tento preparát sa osvedčil nielen po depilácii, ale aj pri bežnej starostlivosti o podráždenú, precitlivenú alebo ekzematickú pokožku.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie