Albisan - zmes éterických olejov

Albisan - zmes éterických olejov

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Popis: zmes vysoko účinných éterických olejov s výraznými antiseptickými a antimykotickými účinkami. Osvedčený doplnok k celkovej terapii pri mykózach pohlavných orgánov. Účinky: pôsobí antisepticky a antimykoticky, chráni symbiotickú mikroflóru sliznice a pokožky. Aróma: bylinková, gáfrová. 

9,30 € s DPH

EAN: A5068

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: éterické oleje - levanduľa extra, tea tree, pelargónia a ďalšie.

 

Účel a spôsob použitia: na intímnu hygienu. 5-10 kvapiek Albisanu kvapkátkom nakvapkáme na tampón a zavedieme do pošvy. Vplyvom telesného tepla sa tampón ohreje, čím je zaistené pomalé odparovanie účinných látek. Tieto látky odstraňujú svrbenie, pálenie a zabraňujú množeniu plesní v pošve. Tampón vymieňame niekoľkokrát denne podľa potreby. V tomto postupe dôsledne pokračujeme minimálne 1 týždeň, ale ani dlhodobejšie používanie nie je na škodu, pretože predstavuje výbornú prevenciu proti reinfekcii. V niektorých prípadoch sa osvedčila aplikácia Albisanu na menštruačné vložku, napríklad pri zlej znášanlivosti tampónu alebo na preventívne použitie.

 

Upozornenie: nepoužívať do konca štvrtého mesiaca tehotenstva. Použitie v ďalších mesiacoch tehotenstva je potrebné konzultovať s ošetrujúcim gynekológom.

 

TIP: pri problémoch s mykózami odporúčame k bežnej intímnej hygiene používať umývací olej Intima, ktorý je oveľa vhodnejší než mydlá a penivé prípravky obsahujúce dráždivé látky. 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie