Thymosan - spray na dezinfekciu obuvi a ponožiek

Thymosan - spray na dezinfekciu obuvi a ponožiek

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: pre dezinfekciu obuvi a ponožiek pri mykózach, nadmernom potení nôh. Účinky: obsiahnuté éterické oleje sú známe výrazne dezinfekčným účinkom a schopnosťou pri ochorení plesňami zabraňovať ďalšiemu šíreniu spor (odolných zárodočných štádií plesní) z častí odevu. Spektrum dezinfekčnej účinnosti: neriedený prípravok má pri dobe pôsobenia 5 minút po zaschnutí baktericídne, fungicídne a virucidné účinky s dostatočnou rezervou v dezinfekčnom pôsobení. Dezinfekčný účinok na mykobaktérie - prípravok vyhovuje v koncentrovanom stave, s dobou pôsobenia od 60 minút, na dezinfekciu predmetov (ponožiek, topánok a pod) kontaminovanými baktériami (napr. M. tuberculosis, M. avium). Tento preparát bol testovaný Štátnym zdravotným ústavom (v centre hygieny práce a chorôb z povolania), Referenčné laboratórium pre mykobaktérie CEM, Centrom epodemiológie a mikrobiológie a hlavným hygienikom ČR. Aróma: korenistá, lekárenská.

3,70 € s DPH

EAN: B2000

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: éterický olej klinček, thymol, lieh denaturovaný izopropylalkoholom.

 

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o nohy. Pomocou rozprašovača aplikujeme neriedený prípravok v primeranom množstve do obuvi, ponožiek alebo na odev. Dlhodobý a dokonalý účinok dosiahneme, ak takto ošetrené predmety uzavrieme do igelitového vrecka.

 

Upozornenie: preparát má charakter nebezpečného prípravku v zmysle zákona č 356/2003 Zb. v znení neskorších predpisov. Vzhľadom k vysokému obsahu alkoholu, ktorý tu plní funkciu nosiča aromaterapeutických účinných látok, vykazuje vysokú horľavosť. Pri jeho aplikácii sa preto nesmie zdržiavať v blízkosti otvoreného ohňa a fajčiť.

 

TIP: Thymosan je vhodným doplnkom starostlivosti pri používaní N Stopu a H Stopu.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie