Kúpeľový olej na nohy

Kúpeľový olej na nohy

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: pozitívne pôsobí na unavené, páliace a opuchnuté chodidlá, potláča nadmerné potenie nôh. Osvedčený najmä po celodennej záťaži nôh. Obsiahnuté éterické oleje sú známe aj pozitívnym pôsobením pri únave, vyčerpaní, bolestiach hlavy, migréne, chrípke, prechladnutí, dne a reumatických bolestiach. Účinky: pôsobí dezodoračne, jemne a šetrne čistí pokožku, aktivuje látkovú výmenu, zvláčňuje stvrdnutú pokožku nôh, predovšetkým chodidiel. Aróma: svieža, lesná, bylinková.

9,40 € s DPH

EAN: B1006

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinné oleje - mandľový, sójový a jojobový, éterické oleje - rozmarín, šalvia, škorica, borievka, tuja, tymián, smrek, gáfor a klinček, emulgátor, chlorofyl, vitamín E.

 

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o nohy. 5 ml (približne 1 čajovú lyžičku) oleja pridáme do nádoby s vodou s objemom 5-10 litrov. Teplotu kúpeľa volíme individuálne, všeobecne sa však teplota pohybuje v rozmedzí 35-40 ° C. Odporúčaná doba kúpeľa je 20 minút, frekvencia 3x týždenne. Pri použití kúpeľového oleja nie je vhodná kombinácia s mydlami či inými kúpeľovými prísadami.

 

Upozornenie: nepoužívať v tehotenstve, v dobe kojenia a pri epilepsii. Pri kŕčových žilách a zápaloch žíl aplikujte iba vlažný kúpeľ. 

 

TIP: veľmi obľúbený preparát u seniorov a osôb, ktorých zamestnanie vyžaduje celodenný pohyb alebo dlhé státie. Jeho účinky sa zosilňujú, ak nasleduje po jeho použití masáž nôh s masážnym olejom na nohy.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie