Lupulan - krémový balzam proti lupinám

Lupulan - krémový balzam proti lupinám

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: na odstránenie lupín a ich nepríjemných sprievodných javov, ako je svrbenie a začervenanie pokožky. Komplex vysoko účinných éterických olejov a bylinných extraktov, ktorý pôsobí dlhodobo a umožňuje zbaviť sa lupín bez použitia chémie. Účinky: narušuje štruktúru premnožených mikroorganizmov spôsobujúcich tvorbu lupín, pokožku regeneruje a upokojuje. Typ vlasov: všetky, najmä však postihnuté niektorým z vyššie uvedených problémov. Aróma: jemná, sladká, mandľová. 

6,80 € s DPH

EAN: B1082

Dostupnosť: Skladom

 

Zloženie: rastlinný olej sójový, éterické oleje - pižmový a mandľový, emulgátory, glycerín, vosk, vitamín E, provitamíny, voda.

 

Účel a spôsob použitia: určené k starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Na vlhkú vlasovú pokožku nanesieme primerané množstvo balzamu a krátko masírujeme. Necháme ho pôsobiť najmenej 4 hodiny, najlepšie však cez noc, aby účinné látky mali dostatok času k preniknutiu do pokožky a narušenie štruktúry kvasiniek. Ráno vlasy dôkladne opláchneme teplou vodou a vlasy bežným spôsobom upravíme. Spočiatku odporúčame častejšie, aj každodenné používanie. Neskôr, pre udržanie optimálneho stavu vlasovej pokožky, v kúrach pokračujeme s predĺženými intervalmi aplikácií. Ich frekvencia závisí na individuálnom typu vlasov a intenzite ich poškodeniu.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie