Vlasový balzam Haar Quantum

Vlasový balzam Haar Quantum

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

 Odporúčanie: pri nadmernom mastení a vypadávaní vlasov, svrbení vlasovej pokožky, ale aj k regenerácii vlasov poškodených farbením a trvalou onduláciou. Špeciálny rastlinný prípravok s vysoko regeneračnými vlastnosťami, ktorý zlepšuje kvalitu a hustotu vlasov. Účinky: normalizuje tvorbu kožného tuku a stimuluje látkovú výmenu vo vlasovej pokožke, reaktivuje činnosť vlasových korienkov. Typ vlasov: všetky, najmä však postihnuté niektorým z vyššie uvedených problémov. Aróma: svieža, bylinková.

17,80 € s DPH

EAN: B1085

Dostupnosť: Skladom

 

zloženie: rastlinné oleje - ricínový a jojobový, arnikový olejový macerát, éterické oleje - rozmarín, borievka a puškvorec, extrakty - žihľavový a lopúchový, emulgátory, vitamín E, provitamíny, voda.

 

Účel a spôsob použitia:
určené k starostlivosti o vlasy a pokožku hlavy. Do vlhkej vlasovej pokožky nanesieme primerané množstvo balzamu a krátko vmasírujeme. Necháme ho pôsobiť približne 8 hodín, najlepšie cez noc, a potom ho dobre opláchneme. Prípravok je dobre vymývateľný, väčšinou k opláchnutiu postačí vlažná voda. Pri nedostatku času môžeme dobu pôsobenia skrátiť až na 1 hodinu. Najvyššia účinnosť však balzam vykazuje pri dlhodobom a intenzívnom používaní. Pri problémoch s vlasmi odporúčame vykonávať túto kúru intenzívne, ideálne 3x týždenne po dobu 2-6 mesiacov. Spravidla už po mesiaci dochádza k viditeľným zmenám - vypadávanie ustupuje, vlasy silnejú a zlepšuje sa ich kvalita. Ale aj po odznení problému odporúčame v kúre pokračovať, optimálne 1x týždenne. Vlasy tak budeme udržiavať v dobrej kondícii, zdravé, pružné a lesklé.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie