Intenzívne olejové sérum na riasy 7,5 ml

Intenzívne olejové sérum na riasy 7,5 ml

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

  Intenzívne čisto prírodné sérum na riasy s ricínovým, arganovým a kokosovým olejom pre extra výživu a posilnenie rias. Tento synergický olejový komplex pri pravidelnom používaní podporuje prirodzený rast rias, sú odolnejšie, pevnejšie a hustejšie.

6,30 € s DPH

7 € s DPH Zľava 0,70 €

EAN: B1203K

Dostupnosť: Skladom

 

Účinky: spevňuje a vyživuje riasy, podporuje ich rast, eliminuje vypadávanie, zlepšuje ich celkovú kvalitu, prispieva k posilneniu vlasových folikul.

 

Aróma: neutrálna

 

Aktívne látky: rastlinné oleje: ricínový, arganový a kokosový, vitamín E

 

Popis: Vysoko účinný komplex synergicky zostavených rastlinných olejov riasam dodáva extra výživu a posilnenie, podporuje ich prirodzený rast, odolnosť, pevnosť a hustotu. Posilňuje oslabené vlasové folikuly, riasy vyživuje a celkovo zlepšuje ich kvalitu. Je veľmi bohatý na esenciálne mastné kyseliny, živiny a bielkoviny. Čistý rastlinný olej kokosový dodáva riasam výživu a brilantný lesk.
 

Rastlinné oleje ricínový a arganový stimulujú rast rias a v kombinácii s vitamínom E podporujú krvný obeh v okolí rias a riasového korienka. Tým dochádza k urýchleniu rastového cyklu a elimináciu predčasného vypadávania rias. Prítomná kyselina ricínolejová chráni vlasové korienky a robí riasy pevnejšie a kvalitnejšie. Po aplikácii séra sú riasy posilnené, odolné, maximálne vyživené a tiež výraz očí je rozjasnený a iskrivý. Pravidelné používanie séra podporuje prirodzený rast rias, ich regeneráciu, zdravie a pevnosť. Sérum má úplne prírodné zloženie je určené na dlhodobé používanie, bez vedľajších účinkov.

 

Použitie: Sérum používajte minimálne 1 × denne na odlíčené riasy. Prostredníctvom aplikátora ho nanášajte po celej dĺžke rias, od korienkov až ku končekom. Aplikácia je veľmi rýchla, jednoduchá a vhodná pre každodenné domáce použitie.

 

Tip: Rovnakým spôsobom možno sérum používať aj k starostlivosti o obočie.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie