RO Arganový LZS panenský - Argania Spinosa Kernel Oil

RO Arganový LZS panenský - Argania Spinosa Kernel Oil

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

 Výrazne regeneruje a pestuje pokožku tváre i tela, vlasov a nechtov, napomáha spomaľovať proces starnutia a udržuje pokožku jemnú a hydratovanú.

5,50 € s DPH

EAN: A1027

Dostupnosť: Skladom

Všeobecná charakteristika: rastlinné oleje sú viskózne látky získané lisovaním alebo extrakciou zo semien a plodov olejnatých rastlín. V aromaterapii sa rastlinné oleje používajú ako nosiče pre éterické oleje a ďalšie účinné zložky, ale aj samostatne. Majú blahodarný účinok na pokožku i celý organizmus. Zložením sa podobajú kožným tukom, do pokožky sa teda veľmi dobre vstrebávajú, čo je u minerálnych olejov nemožné.

 

INCI: Argania Spinosa Kernel Oil

 

Kvalita: lisovaný za studena, panenský, desodorizovaný.

 

Popis: rastlinný olej arganový známy tiež ako "Marocké zlato" je vďaka širokému spektru bioaktívnych látok - esenciálnych mastných kyselín (Omega 6), fytosterolov, Skvalénu, vitamínu E a provitamínu A, výrazne regeneruje a pestuje pokožku tváre i tela, vlasov a nechtov, napomáha spomaľovať proces starnutia a udržuje pokožku jemnú a hydratovanú. Možno ho aplikovať samostatne, či použiť ako nosný základ pre tvorbu individuálnych kozmetických receptúr. Na dosiahnutie špecifických účinkov ho môžeme obohacovať éterickými olejmi Original ATOK.

 

Použitie: vzácny rastlinný olej so širokým spektrom aktívnych látok je vhodný k bežnej starostlivosti o pokožku celého tela a tváre, najmä o suchú a zrelú pleť. Vyživuje, zvláčňuje, regeneruje, navracia pokožke pružnosť a elasticitu. Chráni pleť pred vysušením a nepriaznivými klimatickými vplyvmi, vhodnou masážou podporuje regeneráciu jaziev a strií. Je účinnou zložkou vlasových masiek a zábalov, obnovuje štruktúru vlasov, dodáva im mäkkosť a zdravý lesk.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie