SO s karotenoidmi - vhodný po opaľovaní

SO s karotenoidmi - vhodný po opaľovaní

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

  Sprchovací olej po opaľovaní Karotenoidmi pokožku jemne a šetrne čistí, zároveň blahodarne prispieva k regenerácii pokožky po opaľovaní a pobyte v soláriu.

7,90 € s DPH

EAN: B1163

Dostupnosť: Skladom

 

Účel použitia: určené na sprchovanie.

 

Popis: Sprchový olej jemne umýva, výrazne upokojuje a účinne stará o pokožku po opaľovaní a pobyte v soláriu. Komplex rastlinných olejov, vitamín E, beta karotén, éterický olej z levandule a éterický olej majoránkový zmierňuje prejavy podráždenia pokožky vplyvom slnenia. Obsiahnuté éterické oleje sú známe svojimi repelentnými účinkami. Znižujú pocit napätia pokožky spôsobené pobytom v slanej alebo chlórovanej vode a významne prispievajú k jej rýchlej regenerácii. Sprchový olej vďaka β-karoténu napomáha predĺžiť efekt opálenia.

 

Účinky: jemne čistí a regeneruje pokožku po opaľovaní a pobyte v soláriu.

 

Typ pokožky: všetky.

 

Aróma: svieža, bylinková.

 

Aktívne látky: rastlinné oleje - jojobový, mandľový a sójový; vitamín E, beta-karotén; éterické oleje - levanduľa a majoránka.

 

Použitie: na navlhčenú pokožku nanesieme požadované množstvo sprchového oleja a jemne ho rozotrieme. Počas aplikácie sa netvorí pena, ale jemná mliečna emulzia. Necháme krátko pôsobiť a následne opláchneme. Po sprchovaní zostáva pokožka jemná a vláčna.

 

Tip: po osprchovaní odporúčame použiť Telové mlieko po opaľovaní s karotenoidmi.

Nový komentár

* (Povinné)

Naše vybrané produkty

Prihlásenie