Vzácne éterické oleje (VÉO) Original ATOK

Do tejto osobitnej skupiny sme vyčlenili drahšie éterické oleje, ktoré ponúkame už od obsahového množstva 1 ml. Vychádzame tak v ústrety zákazníkom, ktorí si pomerne nákladné štandardné balenie nemôžu dovoliť. Ide prevažne o éterické oleje s vysokou intenzitou i trvanlivosťou vône, u ktorých postačí aj minimálne dávkovanie.

TIP: pri každom druhu aplikácie, pri ktorej sa éterické oleje alebo ich zmesi dostávajú do priameho kontaktu s pokožkou, je nutné ich vždy riediť. K tomuto účelu odporúčame vysoko kvalitné rastlinné oleje Original ATOK, alebo celú škálu neutrálnych preparátov Original ATOK.

Účel a spôsob použitia éterických olejov: Najznámejším spôsobom využitia éterických olejov je ich inhalácia z aromalampy. Do nádobky s vodou nakvapkáme 3-8 kvapiek éterického oleja alebo zmesi a necháme voľne odparovať. Konkrétne množstvo je závislé na druhu éterického oleja, veľkosti priestoru a jeho vetrateľnosti. Éterické oleje a zmesi možno použiť aj napr. na inhalácie v saune. Používame ich tak, že olej nakvapkáme na kúsok látky, buničiny alebo papiera a necháme odparovať. Éterický olej môžeme nakvapkať do vody a naliať priamo na rozpálené kamene. Okrem inhalácie, éterické oleje a ich zmesi pridávame do kúpeľov, do masážnych olejov, na obklady alebo ich používame na prípravu aromaterapeutickej kozmetiky. Pri tvorbe individuálnych receptúr je potrebné dodržiavať bezpečné dávkovanie. 

Vzácne éterické oleje

9 položiek

objem:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Naše vybrané produkty

Prihlásenie