Regeneračné pleťové oleje Original ATOK

Exkluzívne regeneračné pleťové oleje BPJ

Rad exkluzívnych regeneračných pleťových olejov Original ATOK (ExRPO) obsahuje okrem najvzácnejších éterických olejov tiež rastlinné oleje s vysokou regeneračnou schopnosťou, najmä borákový, pupalkový a jojobový (odtiaľ označenie BPJ).

Tieto oleje sa vyznačujú vysokým obsahom kyseliny gamalinolenovej, ktorá veľmi priaznivo ovplyvňuje pružnosť a pevnosť bunkovej steny. Pre vysoký obsah účinných látok a široké spektrum ich pôsobenie je možné tieto preparáty označiť doslova za multiregeneračné.

Všetky exkluzívne regeneračné pleťové oleje, rovnako ako exkluzívne regeneračné pleťové  krémy, sú dodávané v dizajnovo jedinečných obaloch z pieskovaného skla a v krabičkách.

 

Základný rad regeneračných pleťových olejov

Regeneračné pleťové oleje Original ATOK (RPO) predstavujú generáciu vysoko účinných preparátov prírodného pôvodu určených na starostlivosť o pokožku. Ide o bezvodé a pokožkou stopercentne využiteľné prípravky. Oleje zvláčňujú pleť, ktorá je potom pružná, majú dezodoračný a dlhodobo hydratačný účinok. Unavenej pleti vrátia mladistvý vzhľad. Všetky preparáty tohto radu vykazujú prirodzený UV-faktor v hodnote 2-4, ktorý pokožku chráni pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia, a teda aj proti predčasnému starnutiu.

Regeneračné pleťové oleje, oleogely a séra

14 položiek

objem:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Naše vybrané produkty

Prihlásenie