Pleťové vody, toniká a hydratačné spreje

Pleťové vody (bez alkoholu) PV
 

Pleťové vody Original ATOK  PV sú určené na každodenné čistenie pokožky tváre. Neobsahujú alkohol a hodia sa na ošetrovanie všetkých typov pleti. Rozmanitosť obsiahnutých éterických olejov umožňuje optimálny výber podľa individuálnych požiadaviek zákazníka a typu jeho pleti.

 

Pleťové toniká (so 7% alkoholu) PT

 

Pleťové toniká Original ATOK PT obsahujú 7% alkoholu, čo im oproti pleťovým vodám dodáva vyššie čistiace a tonizačné schopnosti. Táto koncentrácia alkoholu je však veľmi nízka a na pokožku nemá negatívny vplyv. Toniká sú preto vhodné na ošetrenie všetkých typov pleti.

 

TIP: najlepše výsledky dosiahneme, keď pri starostlivosti o pleť budeme pravidelne praktizovať pravidlo "troch krokov" - tzn., že pleť najprv umyjeme niektorým z hydrofilných olejov, potom dočistíme pleťovou vodou alebo tonikom a nakoniec ošetríme niektorým z krémov alebo regeneračných olejov.

 

Hydratačné a osviežujúce spreje sú určené na osvieženie, ochladenie a upokojenie pokožky tváre i celého tela. Osvedčujú sa najmä v horúcich letných dňoch, po opaľovaní, v interiéroch s klimatizáciou, po športovaní a pri cestovaní. Je ideálne nosiť ich stále so sebou a mať ich kedykoľvek počas dňa k dispozícii.

Pleťové vody, toniká a hydratačné spreje

23 položiek

objem:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Naše vybrané produkty

Prihlásenie