Masážne preparáty Original ATOK

Masážne krémy Original ATOK (MK)

sa dobre rozotierajú a vynikajú výbornou vstrebateľnosťou. Sú vhodné pre zákazníkov, ktorí pri masáži uprednostňujú konzistenciu krému. Mnohé z týchto preparátov možno tiež používať ako bežné krémy.

Masážne krémy MK obsahujú rastlinné oleje a maceráty najvyššej kvality, špecifické éterické oleje, vitamíny, emulgátory, vodu a ďalšie zložky. Majú rôzne určenia - proti celulitíde, na formovanie postavy, na upokojenie pomliaždenín a natiahnutých svalov, na zmiernenie opuchov pod. Výber je veľmi bohatý a ponúka preparáty pre najrôznejšie typy masáží, i k riešeniu širokej škály konkrétnych problémov.

Masážne oleje Original ATOK (MO)

Kľúčovú časť ponuky masážnych preparátov tvoria masážne oleje Original ATOK MO. Ich používanie je vysoko efektívne, pretože na rozdiel od ostatných masážnych prípravkov neobsahujú vodu a teda vykazujú stopercentný obsah účinných látok.

Hlavnými zložkami masážnych olejov MO sú rastlinné a éterické oleje najvyššej kvality. Tieto bioaktívne látky majú vďaka nízkej hmotnosti molekúl schopnosť prenikať hlboko do pokožky, pôsobiť na krvný obeh, lymfatický systém a pozitívne tak ovplyvňovať celý organizmus. Vôňa má súčasne priaznivý vplyv na emócie a významne podporuje proces relaxácie. 

TIP: Ako prostriedok na uľahčenie výberu alebo zaujímavý darček pre vašich blízkych odporúčame tiež Sadu masážnych olejov Original ATOK (15 x 20 ml).

Masážne krémy a oleje

11 položiek

objem:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Naše vybrané produkty

Prihlásenie