Články z časopisu AROMA Life

08
Marec
2019

Ako sa orientovať v kozmetike s obsahom KYSELINY HYALURÓNOVEJ?

Pridané: 8.3.2019 12:41:44 Počet zobrazení: 596

"Kyselina hyalurónová je malým zázrakom proti starnutiu, takže nie je divu, že prípravky s jej obsahom ponúkajú snáď všetky kozmetické značky vrátane Original ATOKu. Mimochodom, Hyaluronic Fluid je moja veľká láska! Ale počul som, že nie je kyselina ako kyselina, je ich viac druhov a účinnosťou sa líšia. Aký druh kyseliny hyalurónovej používa ATOK a ako sa v tejto problematike vyznať? "- spýta sa nás zákazník Eva Tichá. V tomto článku sa pokúsime získať odpoveď.

Čítajte viac... Komentáre: 0

08
Marec
2019

ČO MUSÍ SPLNIŤ KOZMETICKÝ VÝROBOK, NEŽ SA DOSTANE K ZÁKAZNÍKOM ...

Pridané: 8.3.2019 12:41:44 Počet zobrazení: 548

Kritérií, která po nás jako výrobci požaduje EU, je opravdu požehnaně. Manažerka kvality Bc. MARTINA SRPOVÁ pro vaši představu uvádí alespoň ty nejzákladnější:

Čítajte viac... Komentáre: 0

08
Marec
2019

POSTREHY A SKÚSENOSTI ZAKAZNÍKOV

Pridané: 8.3.2019 12:41:44 Počet zobrazení: 593

EUKALYPT A TYMIÁN ‒ KOUPEL KOUPELÍ! „Kosmetiku ATOK používám více než pět let, ale vždy jsem si kupovala spíše krémy a oleje na obličej. Avšak nedávno jsem objevila další úžasný preparát – Koupelový olej Eukalypt-tymián. Letos v lednu mě, a po týdnu i mého syna, přepadla slabá viróza. Díky Vám a mé sousedce, jsme se s ní rozloučili tak rychle, že jsme ani nestačili zajít k lékaři. První dva dny jsme měli zimnici, bolesti kloubů a hlavy, zkrátka takové ty klasické projevy, které jistě všichni znáte. Sousedka, která je velký fanda bylinek a hledá vždy pomoc v přírodě, mi dala tento koupelový olej. V lahvičce byl sice jen zbytek, ale věřte, že k první pomoci stačil. Po koupeli se nám oběma výrazně ulevilo. Bylo to jednoduché, připravili jsme si olejovou koupel, ponořili se do ní, zhluboka dýchali a odpočívali. Asi po dvaceti minutách jsme si zalezli do postele, vypili teplý lipový čaj (také od milé sousedky) a věřte nevěřte, propotili jsme pyžama i deky, ale ráno jsme skoro nevěděli, že nám něco bylo. Až budu příště objednávat kosmetiku, na seznam určitě připíšu „koupelový olej – ten na nachlazení“ ... i když doufám, že ho hned tak potřebovat nebudeme.“ Iva Stehlíková, Liberec

Čítajte viac... Komentáre: 0

08
Marec
2019

STOP RESPIRAČNÝM OCHORENIAM

Pridané: 8.3.2019 12:41:44 Počet zobrazení: 606

Podpora pľúc a dýchacieho systému Na začiatku jesene sa pľúca stanú najcitlivejším a najviac zaťaženým orgánom. Prechod do chladnej sezóny prináša chrípku, kašeľ, nádchu a ďalšie ťažkosti s dýchaním. Preto je najvyšší čas posilniť pľúca a celý dýchací systém a nosovú sliznicu, ktorá je často zanedbávaná. Poradíme vám, ako v tejto oblasti používať bylinky a aromaterapiu.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Naše vybrané produkty

Prihlásenie