Kúpeľové oleje Original ATOK

 

Aromaterapeutické kúpeľové oleje Original ATOK predstavujú šetrný spôsob starostlivosti o pokožku, ale súčasne aj osvedčený spôsob k navodeniu psychickej pohody. Netvoria penu, ale jemnú mliečnu emulziu, ktorá pokožku ošetruje veľmi citlivo, bez toho, aby narušovala jej ochranný plášť.

Tieto preparáty sú vhodné aj pre pokožku citlivú a alergickú na bežné mydlá a peny do kúpeľa. Obsahujú vysoko kvalitné rastlinné a éterické oleje, vitamíny a emulgátory. Aromakúpeľ je tiež jedinečným rituálom proti stresu. Vonné látky priaznivo ovplyvňujú psychiku a navodzujú relaxáciu. Éterické oleje a ďalšie obsiahnuté zložky pritom pôsobia už v priebehu kúpeľa - sú vstrebávané pokožkou a zároveň vdychované prostredníctvom pár, čím sa dosahuje maximálneho možného účinku. Kúpeľové oleje sú vhodné aj do vírivých kúpeľov pri balneoterapii.

Účel a spôsob použitia: určené ku kúpeľom. 10-20 ml (1-2 polievkové lyžice) kúpeľového oleja pridáme do prúdu tečúcej vody. Teplotu kúpeľa volíme individuálne. Odporúčaný čas kúpeľa je približne 20 minút. Počas tejto doby pokožku masírujeme žinkou či kefou, v závere potom telo nesprchujeme, len ľahko osušíme. Po kúpeli zostáva pokožka jemná a vláčna. Odporúčame fľaštičku s kúpeľovým olejom pred použitím pretrepať.

 
     

Vianočný kúpeľový olej

 

KO Eukalyptovo-tymianový

 

KO Levanduľový

 

KO Mandarínkový

       
10,90 € s DPH
  9,70 € s DPH
  8 € s DPH
  7,20 € s DPH
 
   

KO Medovkový

 

KO Rumančekový - Baby

 

Dávkovač - pumpička na plastové fľaše

     
8,50 € s DPH
  8 € s DPH
  0,70 € s DPH